MobileMobile | Continue

Discuz.eu

Forgot Pass?
 Sign up
Find
Hot Search: Template Plugin Discuz
View: 3232|Reply: 6

Yeni Başlayanlar için

[Copy link]
Post on 4-12-2011 11:19:15 | All posts |Read mode
Merhabalar;

Alışılmışların dışında bir forum sistemi arakten discuz ile karşılaştım. Yıllardır vBulletin kullandım. Discuz her açıdan diğer forum scriptlerinden üstün görünüyor. Ancak bu üstünlük birazda kullanıcılar açısından karmaşıklık getiriyor gibi. Discuz adminliği için basit bir kullanım klavuzu varmı yoksa sizler de karıştırarak mı çözdünüz.

Yeni kurmayı düşündüğüm forum sitemde kesinlikle discuz kullanmak istiyorum. Kurulum ve yönetim konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Reply

Props Report

Post on 5-12-2011 19:02:43 | All posts
Discuz, kolay, basit, hizli ve sürekli kendini yenileyen, bol pluginler ile çok iyi hazirlanmis bir sistem. Admin olayini en kolay ögrenimi deneyerek ve karslastigin sorunlari buraya yazarak yardim alabilirsin. Cok isa bir zaman'da ögrenirsin.
Reply Support Opposition

Props Report

Author| Post on 5-12-2011 20:12:23 | All posts
Umarım kolay olur. Geçen yıl kurmuştum ancak yarı yarıya çince olduğu için fazla inceleme fırsatı bulamadım. İşlerin yoğunlaşması ile iyice uzaklaştım ama dscuz siteler çoğalmaya başladı benim de ümidim var.
Reply Support Opposition

Props Report

Post on 10-12-2011 05:09:24 | All posts
ben silmeyi düşünüyorum yeni kurdum  yarısı turkçe  tema bile  yükleyemiyorum
Reply Support Opposition

Props Report

Post on 10-12-2011 05:09:47 | All posts
ve  pes ediyorum sanırım
Reply Support Opposition

Props Report

Post on 10-12-2011 05:13:03 | All posts
Bana hem forumu hem sosyal ağı hem portalı lazım  haber video resim arşivi eklemek istiyorum ama yardım eden olursa  bu duruma  sevinirim  Murat senden yardım istiyorum  adamın biri  beni fena  dolandırdı  2  ay bile  çalısmadı ana  sayfa  gitti  ve aldığı  para  haram olsun kurduğu versiyon phpwind 7.5 s3 tü sözde hepsi turkçe imiş  ve  beni fena kekledi 2 ay oldu sorunu çöz dedim maalesef... bu yuzden yardım edersen sevinirim..
Reply Support Opposition

Props Report

Post on 6-9-2017 21:40:36 | All posts
Admin Paneline Nasıl Girecem Bilgisi olan Lütfen söyleyebilirmi Türkçeye Dahi Çeviremedim Siteyi
Reply Support Opposition

Props Report

Points policy of this forum

Contact|Darkroom|Mobile|Discuz English and Turkish

web stats

GMT+1, 21-10-2017 05:39 , Processed in 0.080055 second(s), 18 queries .